Titles you rated
- HallanRated ★ 2.5
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
Mirrors No. 3Rated ★ 3.5
Memories of MatsukoRated ★ 4.5
Touching the Skin of EerinessRated ★ 3.0
Stop Making SenseRated ★ 5.0
MisericordiaRated ★ 4.5
Heaven is Still Far AwayRated ★ 3.5
Army of ShadowsRated ★ 3.5
Thelma & LouiseRated ★ 4.0
The BalconettesRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
The Phoenician SchemeRated ★ 3.5
IncendiesRated ★ 4.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.0
SinnersRated ★ 3.5
Life Is BeautifulRated ★ 3.5
Four Nights of a DreamerRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.5