Movies
Ratings
183
Hansel & Gretel: Witch HuntersRated ★ 2.5
The Butterfly EffectRated ★ 2.5
Little ManRated ★ 4.0
Resident Evil: The Final ChapterRated ★ 3.5
Resident Evil: RetributionRated ★ 4.5
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 4.0
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 2.5
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 4.0
Resident EvilRated ★ 3.0
A Very Harold & Kumar ChristmasRated ★ 3.0
Harold & Kumar Escape from Guantanamo BayRated ★ 4.5
Harold & Kumar Go to White CastleRated ★ 4.0
Starship TroopersRated ★ 2.5
District 9Rated ★ 3.0
2012Rated ★ 4.0
The Last Days on MarsRated ★ 3.5
The Last DaysRated ★ 5.0
The Time MachineRated ★ 5.0
Bad BoysRated ★ 3.5
SaltRated ★ 4.5