Series
Ratings
35
Legend of Concubine Zhen HuanRated ★ 4.5
Sleepeeer Hit!Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.5
The X-FilesRated ★ 5.0
NCISRated ★ 5.0
Baek Hee Has ReturnedRated ★ 5.0
Hana KimiRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
Bates MotelRated ★ 5.0
ResetRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 5.0
FringeRated ★ 4.5
Secret HealerRated ★ 4.5
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 5.0
My Love Story!!Rated ★ 4.5
Marvel's Agent CarterRated ★ 4.5- Why Can't We Stop ThemRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 5.0
My SunshineRated ★ 5.0