Titles you rated
 Enemy at the GatesRated ★ 4.0 Enemy at the GatesRated ★ 4.0
 Nameless GangsterRated ★ 3.5 Nameless GangsterRated ★ 3.5
 Asura: The City of MadnessRated ★ 2.0 Asura: The City of MadnessRated ★ 2.0
 VeteranRated ★ 4.0 VeteranRated ★ 4.0
 1987: When the Day ComesRated ★ 3.5 1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
 Deliver Us From EvilRated ★ 2.0 Deliver Us From EvilRated ★ 2.0
 WhiplashRated ★ 3.5 WhiplashRated ★ 3.5
 SearchingRated ★ 2.5 SearchingRated ★ 2.5
 Green BookRated ★ 3.0 Green BookRated ★ 3.0
 The MercilessRated ★ 2.0 The MercilessRated ★ 2.0
 Intimate StrangersRated ★ 2.0 Intimate StrangersRated ★ 2.0
 ExitRated ★ 2.0 ExitRated ★ 2.0