Titles you rated
Black PantherRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
Ralph Breaks the InternetRated ★ 3.5
Miss BaekRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 0.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
DreamgirlsRated ★ 4.0
Rise of the GuardiansRated ★ 4.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.0
Edge of TomorrowRated ★ 2.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.0
Thor: RagnarokRated ★ 3.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 3.0
3 GenerationsRated ★ 3.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0- Take Me to the MoonRated ★ 1.5
Ready Player OneRated ★ 2.0