Movies
Ratings
22
Tidal WaveRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 4.5
The Con ArtistsRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 3.5
HopeRated ★ 4.5
Miss GrannyRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
The IncrediblesRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 5.0
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
TroyRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 3.5
The ConjuringRated ★ 2.5
Secretly, GreatlyRated ★ 5.0