Series
Ratings
21
Real MenRated ★ 0.5
Generation KillRated ★ 3.5- Toy SoldiersRated ★ 2.5
Descendants of the SunRated ★ 1.5
Love in the MoonlightRated ★ 3.5
Hot BrothersRated ★ 3.0
SignalRated ★ 4.0
His and Her CircumstancesRated ★ 4.0- Black Rubber ShoesRated ★ 3.0
Welcome, First Time in Korea? Season 2Rated ★ 0.5- Knowledge Channel eRated ★ 4.5
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 0.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 3.5
Tree With Deep RootsRated ★ 3.0
Rustic PeriodRated ★ 1.0
The Slave HuntersRated ★ 4.5
Songgot: The PiercerRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 4.5
Legal HighRated ★ 1.5