Titles you rated
Midnight RunnersRated ★ 3.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
One DayRated ★ 3.0
Roman HolidayRated ★ 4.0
AmélieRated ★ 3.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.5
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 4.0
50 First DatesRated ★ 4.5
The VanishedRated ★ 3.5
Between Calmness and PassionRated ★ 4.5
Hear MeRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 3.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
Thor: RagnarokRated ★ 3.0
The OutlawsRated ★ 3.5
FlippedRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 3.0
DunkirkRated ★ 3.0
Take This WaltzRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 4.5