Movies
Ratings
189
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 4.0
High School Musical 2Rated ★ 4.0
High School MusicalRated ★ 3.5
TitanicRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 5.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.5
Portrait of a Lady on FireRated ★ 4.5
Jurassic World RebirthRated ★ 4.0
CocoRated ★ 4.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 4.5
The ThievesRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.5
Miss GrannyRated ★ 4.0
SingRated ★ 4.0
VictoryRated ★ 4.5
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 4.0