Movies
Ratings
37
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
TroyRated ★ 0.5
The Truman ShowRated ★ 4.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 2.5
The HimalayasRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 3.5
Hot Young BloodsRated ★ 3.0
The PhoneRated ★ 4.5
HarmonyRated ★ 3.5
UpRated ★ 4.0
HopeRated ★ 4.5
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 4.0