Series
Ratings
20
The Time We Were Not in LoveRated ★ 4.5
PastaRated ★ 3.5
Oh My VenusRated ★ 4.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 3.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.5
PinocchioRated ★ 4.5
Master's SunRated ★ 4.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
Cheese in the TrapRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 2.5
She Was PrettyRated ★ 4.0
The Innocent ManRated ★ 3.5
SignalRated ★ 5.0