Titles you rated
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.0
Asako I & IIRated ★ 3.5
LionRated ★ 3.0
MinariRated ★ 3.0
Saving Private RyanRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
I, TonyaRated ★ 3.5
SpotlightRated ★ 4.0
That Awkward MomentRated ★ 5.0
EquilibriumRated ★ 3.5
Stuck in LoveRated ★ 3.5
City of AngelsRated ★ 4.0
BeginnersRated ★ 4.0
Pulp FictionRated ★ 3.5
Breakfast at Tiffany'sRated ★ 5.0
The Way We WereRated ★ 3.5
After LifeRated ★ 3.0
CracksRated ★ 3.0
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 4.5