Movies
Ratings
549
Spider-ManRated ★ 3.0
Spider-Man 3Rated ★ 3.5
The Matrix ReloadedRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 4.5
ShrekRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 4.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
Shadows in the PalaceRated ★ 2.5
AntiqueRated ★ 1.5
PonyoRated ★ 3.5
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
Shrek Forever AfterRated ★ 3.5
Cyrano AgencyRated ★ 3.0
The MummyRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 3.5
V.I.P.Rated ★ 2.0
Justice LeagueRated ★ 3.5
Keys to the HeartRated ★ 3.5
Be with YouRated ★ 3.5