Series
Ratings
89- Late BlossomRated ★ 5.0
- KkangsooniRated ★ 5.0
What's Up FoxRated ★ 5.0
Middle School Student ARated ★ 5.0
Secret HealerRated ★ 5.0
Taehee, Hyekyo, Jihyun!Rated ★ 5.0
Tomorrow VictoryRated ★ 5.0
Dear HeavenRated ★ 5.0
Twenty Years OldRated ★ 5.0- You Are My DestinyRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Detectives of Seonam Girls' High SchoolRated ★ 0.5
Attic CatRated ★ 0.5- Be Strong, Geum-soon!Rated ★ 5.0
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 5.0- The LoverRated ★ 5.0
The Vineyard ManRated ★ 5.0
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 5.0
Vampire IdolRated ★ 5.0
Hi! School - Love OnRated ★ 5.0