Movies
Ratings
546
SupermanRated ★ 3.5
CriminalRated ★ 1.5
KPop Demon HuntersRated ★ 2.0
Wonder Woman 1984Rated ★ 2.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
ConfessionsRated ★ 2.0
The MatchRated ★ 3.0
The GodfatherRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
Fly Me to the MoonRated ★ 3.0
Moana 2Rated ★ 2.0
I, The ExecutionerRated ★ 2.0
The FallRated ★ 4.0
Alien: RomulusRated ★ 4.0
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Aquaman and The Lost KingdomRated ★ 2.0
Don't Look UpRated ★ 3.5
Ford v FerrariRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0