Movies
Ratings
27
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
The RevenantRated ★ 5.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
Crows Zero IIRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 5.0
The Great GatsbyRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 3.5
The Man from EarthRated ★ 3.0
The InternRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 5.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 2.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 5.0
The Bourne UltimatumRated ★ 5.0
Yes ManRated ★ 5.0