Series
Ratings
55
Padam PadamRated ★ 4.0
Incarnation of MoneyRated ★ 5.0
My PrincessRated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 5.0
7th Grade Civil ServantRated ★ 4.0
Three DaysRated ★ 5.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 5.0
BigRated ★ 4.0
City HunterRated ★ 5.0
JumongRated ★ 5.0
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
Lovers in ParisRated ★ 5.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 4.0
The Princess's ManRated ★ 3.0
The King 2 HeartsRated ★ 5.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 5.0
Gu Family BookRated ★ 5.0
Hur JunRated ★ 5.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
IRIS 2Rated ★ 5.0