Series
Ratings
11
IRISRated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
Slam DunkRated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0- Love HinaRated ★ 5.0
- Oh! My Goddess: Being Small is ConvenientRated ★ 5.0
- Mobile Suit Gundam OO Season 2Rated ★ 5.0