Titles you rated
Temptation of WifeRated ★ 4.0
Couple or TroubleRated ★ 2.5
Queen of AmbitionRated ★ 2.5
All About My MomRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 2.0
A Hundred Year LegacyRated ★ 3.0
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
PastaRated ★ 3.0
One Warm WordRated ★ 2.0
Taehee, Hyekyo, Jihyun!Rated ★ 2.0- Great InheritanceRated ★ 3.0
In Still Green DaysRated ★ 5.0
Falling for ChallengeRated ★ 2.0
Lovers of MusicRated ★ 1.0
Lovers of HaeundaeRated ★ 2.0
Everybody Say KimchiRated ★ 2.5
Cain and AbelRated ★ 3.0
Secret DoorRated ★ 3.0
Wild RomanceRated ★ 3.0
GourmetRated ★ 3.5