Titles you rated
Grey's AnatomyRated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 8Rated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.5
Doctor Who: The Next DoctorRated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 2.5
Movie RoomRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0
Modern FamilyRated ★ 4.5- InuYashaRated ★ 4.0
PSYCHO-PASSRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 3.0- Grey's AnatomyRated ★ 2.5
Cells at Work!Rated ★ 3.5
One Punch Man Season 2Rated ★ 3.0
How I Met Your MotherRated ★ 3.5
True BloodRated ★ 3.0
Blue Spring RideRated ★ 3.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
MisfitsRated ★ 2.0