Series
Ratings
173
The Bold TypeRated ★ 5.0
The Bold TypeRated ★ 5.0
The Bold TypeRated ★ 5.0
BridgertonRated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 2.5
Because This Is My First LifeRated ★ 4.5
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.0
Midnight Diner: Tokyo Stories Season 1Rated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.0- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 3.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.5
Woman of DignityRated ★ 4.5
Fight For My WayRated ★ 4.0
Band of SistersRated ★ 3.0
Go Back CoupleRated ★ 4.5
StrangerRated ★ 4.5
While You Were SleepingRated ★ 3.5
Witch's CourtRated ★ 4.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 2.0