Series
Ratings
70
The Queen's GambitRated ★ 4.0
Why Women KillRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 5.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
The School Nurse FilesRated ★ 5.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.0
Rick and MortyRated ★ 4.0
The Good WifeRated ★ 4.0
Russian DollRated ★ 4.5
Rick and MortyRated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 3.5
Big Little LiesRated ★ 3.5
The Good WifeRated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
YoungerRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
Big Little LiesRated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 2.5
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0