Movies
Ratings
211
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 4.0
The Boy and the BeastRated ★ 5.0
The PriestsRated ★ 5.0
What Happened to MondayRated ★ 5.0
Miss GrannyRated ★ 2.5
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.5
Kung Fu Panda 3Rated ★ 5.0
Jurassic WorldRated ★ 4.5
Howl's Moving CastleRated ★ 4.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
LeonRated ★ 4.0
2012Rated ★ 4.0
The MartianRated ★ 5.0