Series
Ratings
102
Let's Eat Season 2Rated ★ 4.5
All About EveRated ★ 2.0- Rude Miss Young Ae Season 15Rated ★ 5.0
Rude Miss Young Ae Season 14Rated ★ 4.0
Rude Miss Young Ae Season 13Rated ★ 5.0
Rude Miss Young Ae Season 12Rated ★ 5.0
The Snow QueenRated ★ 3.0
Rude Miss Young Ae Season 11Rated ★ 4.0
Rude Miss Young Ae Season 10Rated ★ 4.5
Rude Miss Young Ae Season 8Rated ★ 4.0
Rude Miss Young Ae Season 9Rated ★ 4.5
Rude Miss Young Ae Season 7Rated ★ 4.0
Rude Miss Young Ae Season 6Rated ★ 3.5
Rude Miss Young Ae Season 4Rated ★ 2.0
Rude Miss Young Ae Season 5Rated ★ 3.0
Spring DayRated ★ 3.0
Rude Miss Young Ae Season 3Rated ★ 2.0
Rude Miss Young Ae Season 2Rated ★ 1.5
Rude Miss Young Ae Season 1Rated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0