Movies
Ratings
15
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 2.5
The TowerRated ★ 3.5
Bruce AlmightyRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 3.5
Scandal MakersRated ★ 3.0
TedRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
The AttorneyRated ★ 3.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Don't Cry for Me, SudanRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.0