Titles you rated
The Amityville HorrorRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 4.0
The Con ArtistsRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 3.0
The InternRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 4.0
The Conjuring 2Rated ★ 3.5
WarcraftRated ★ 3.0
Train to BusanRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 3.5
Jason BourneRated ★ 3.5
Suicide SquadRated ★ 3.0
Operation ChromiteRated ★ 3.0
Lights OutRated ★ 4.0
Star Trek: BeyondRated ★ 3.5
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
My PaparottiRated ★ 4.5
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 3.5