Titles you rated
You Call It PassionRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 1.5
Howl's Moving CastleRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 2.0
Sea FogRated ★ 5.0
The Front LineRated ★ 4.5
Phantom DetectiveRated ★ 4.0
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 5.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0
Love, RosieRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 0.5
SilencedRated ★ 0.5
Terminator GenisysRated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 1.0
The Good DinosaurRated ★ 4.5