Movies
Ratings
185
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 3.5
The TerminalRated ★ 5.0
Wall to WallRated ★ 2.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
Love LetterRated ★ 4.0
Man in LoveRated ★ 1.0
In the Mood for LoveRated ★ 3.0- DreamRated ★ 2.5
ChicagoRated ★ 3.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 4.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0
UnlockedRated ★ 3.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5