Titles you rated
Cruel Palace - War of FlowersRated ★ 5.0
The Spring Day of My LifeRated ★ 5.0
Twinkle TwinkleRated ★ 3.0
Tale of ArangRated ★ 3.0
Shine or Go CrazyRated ★ 3.0
HeartstringsRated ★ 3.0
My Horrible BossRated ★ 3.5
Marriage ContractRated ★ 4.5
iZombieRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 5.0
Songgot: The PiercerRated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 5.0
Empress KiRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.5
RememberRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5- SkinsRated ★ 5.0
Don't Look Back: The Legend of OrpheusRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0