Series
Ratings
19- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
Temptation of WifeRated ★ 4.0
History of a SalarymanRated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
SignRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 2.0
Secret GardenRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
SkinsRated ★ 3.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 2.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 2.0
House of CardsRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 2.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0