Titles you rated
Brokeback MountainRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 4.5
Castle in the SkyRated ★ 3.5
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 2.5
Memories of MurderRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 3.5
WALL-ERated ★ 4.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 2.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
TangledRated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 3.5
A MuseRated ★ 2.5
ElysiumRated ★ 2.5
Toy StoryRated ★ 3.0
When Marnie Was ThereRated ★ 2.0
The Butterfly EffectRated ★ 3.0
GattacaRated ★ 3.5