Movies
Ratings
181
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 3.5
Call Me by Your NameRated ★ 3.5
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 2.0
QuickRated ★ 4.5
A Man Who Was SupermanRated ★ 3.5
Voice of a MurdererRated ★ 3.5
Penny PinchersRated ★ 2.0
Mission Possible: Kidnapping Granny KRated ★ 2.5
Ghost HouseRated ★ 2.0
My Love, My BrideRated ★ 3.0
Fabricated CityRated ★ 3.0
What a Man WantsRated ★ 3.0
UpRated ★ 3.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
2012: Ice AgeRated ★ 0.5
TomorrowlandRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.5