Series
Ratings
85
Still 17Rated ★ 3.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.0
Welcome to Waikiki Season 1Rated ★ 4.5
A Love So BeautifulRated ★ 4.0
SkinsRated ★ 2.0
SkinsRated ★ 2.5
Movie RoomRated ★ 5.0
Grey's AnatomyRated ★ 3.5- Grey's AnatomyRated ★ 3.5
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 3.0
ERASEDRated ★ 2.5
Grey's AnatomyRated ★ 3.5
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 4.0
Seraph of the End: Battle in NagoyaRated ★ 4.0
Seraph of the End: Vampire ReignRated ★ 4.5
Bungo Stray Dogs Season 1Rated ★ 4.0
Crime Scene 3Rated ★ 4.5
Crime SceneRated ★ 4.5
Crime SceneRated ★ 4.5