Series
Ratings
101- Sharp3Rated ★ 5.0
Sharp2Rated ★ 5.0
Super Daddy YeolRated ★ 3.0
Sharp1Rated ★ 5.0
The Vineyard ManRated ★ 4.0- DamoRated ★ 5.0
- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 5.0
Angel EyesRated ★ 2.0
Hwang Jin YiRated ★ 5.0
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 2.0
One More Happy EndingRated ★ 1.5
Righteous LoveRated ★ 0.5
Flower Boy Next DoorRated ★ 5.0- Magic Kid MasuriRated ★ 4.0
Hi! School - Love OnRated ★ 0.5
On AirRated ★ 5.0
Capital ScandalRated ★ 5.0
Adolescence MedleyRated ★ 5.0
Birth of a BeautyRated ★ 1.5
MaskRated ★ 0.5