Titles you rated
Omimi ni AimashitaraRated ★ 5.0
Blue PeriodRated ★ 5.0
HorimiyaRated ★ 4.0
Mob Psycho 100Rated ★ 4.5
I Will Not Work Overtime, Period!Rated ★ 4.0
Reborn RichRated ★ 4.5
Wednesday Season 1Rated ★ 3.0
Chainsaw ManRated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 5.0
Heartbreak on a PlateRated ★ 5.0
Keizoku 2: SPECRated ★ 4.0
My Liberation DiaryRated ★ 5.0
Gilmore GirlsRated ★ 4.5
Fictitious OL DiaryRated ★ 5.0
North & SouthRated ★ 5.0
BodyguardRated ★ 5.0
Kuroko's BasketballRated ★ 4.0
Rich Man, Poor WomanRated ★ 4.0
Korean Hostel In SpainRated ★ 4.5
One Punch ManRated ★ 3.0