Movies
Ratings
671
The MasterRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 5.0
The World of LoveRated ★ 3.0
Yadang: The SnitchRated ★ 1.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 2.5
The GuiltyRated ★ 3.0
Wall to WallRated ★ 1.5
LobbyRated ★ 2.0
6/45Rated ★ 3.0- The Killing RecipeRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 5.0- The Flower on the compassRated ★ 3.5
- The PerpetratorRated ★ 1.0
- The Birth of KoreaRated ★ 4.0
28 Years LaterRated ★ 4.0
Joint Security AreaRated ★ 3.0
Hi.5Rated ★ 2.5