Titles you rated
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 4.0
Chicken RunRated ★ 4.0
PixelsRated ★ 3.0
TRON: LegacyRated ★ 3.5
UpgradeRated ★ 4.5
Deadpool 2Rated ★ 4.5
Shin GodzillaRated ★ 3.0
Ready Player OneRated ★ 3.5
Chicken LittleRated ★ 3.5
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 4.5
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 4.0
TomorrowlandRated ★ 1.5
S.I.U.Rated ★ 3.5
Despicable Me 2Rated ★ 4.0
The MercilessRated ★ 4.0
MasterRated ★ 4.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.0
LUCK KEYRated ★ 4.0