Titles you rated
MementoRated ★ 4.0
Bleak NightRated ★ 4.5
Death NoteRated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 5.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.5- WishRated ★ 4.0
The KingRated ★ 4.0
Coin Locker GirlRated ★ 4.0
MotherRated ★ 4.5
Memories of MurderRated ★ 4.5
The King's SpeechRated ★ 5.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 5.0
The UnjustRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 3.5
A Hard DayRated ★ 4.0
Love 911Rated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 4.0