Movies
Ratings
461
BarbieRated ★ 4.0
Perfect DaysRated ★ 3.5
Someone SpecialRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 3.5
Kamome DinerRated ★ 3.5
EscapeRated ★ 2.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
WickedRated ★ 4.0- Try Wrapping Tomatoes in KimchiRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
The Bacchus LadyRated ★ 3.0
Take Care of My CatRated ★ 3.0
AnnetteRated ★ 3.0
The Dream SongsRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 4.5
Lovers' ConcertoRated ★ 3.5
JaneRated ★ 3.5- WonderlandRated ★ 2.5