Series
Ratings
13
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 4.0
Woman of DignityRated ★ 4.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.5
Couple or TroubleRated ★ 4.5
Solitary Gourmet Season 6Rated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 4Rated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
Welcome to Waikiki Season 1Rated ★ 4.0
Movie RoomRated ★ 4.5
The RebelRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 4.5