Movies
Ratings
406
Beasts Clawing at StrawsRated ★ 3.0
The Man Standing NextRated ★ 4.0
BelieverRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 3.5
The FivesRated ★ 1.5
Castaway on the MoonRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
Big MatchRated ★ 3.0
Don't BreatheRated ★ 3.5
MinionsRated ★ 3.5
ExitRated ★ 4.0
Wolf ChildrenRated ★ 3.5
ChappieRated ★ 3.5
SilencedRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Innocent WitnessRated ★ 3.5
Zombieland: Double TapRated ★ 3.5
ZombielandRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 2.0