Movies
Ratings
23
Inside OutRated ★ 4.5
Black PantherRated ★ 3.5
Kung Fu Panda 3Rated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 3.5
New WorldRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
The ClientRated ★ 3.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 3.0
ChefRated ★ 3.0
What Women WantRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
DeadpoolRated ★ 4.0
All About My WifeRated ★ 2.0