Series
Ratings
81
Blue TowerRated ★ 5.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 2.0
Girls' Generation 1979Rated ★ 1.0- DamoRated ★ 5.0
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 5.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 0.5
Youn's KitchenRated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 2.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 2.5
Kabaneri of the Iron FortressRated ★ 3.5
Wolf Girl & Black PrinceRated ★ 0.5
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 1.5
Teasing Master Takagi-sanRated ★ 0.5
Lovers in ParisRated ★ 3.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5
Master's SunRated ★ 4.0
Marco PoloRated ★ 2.0- Marco PoloRated ★ 5.0
The SimpsonsRated ★ 3.0