Titles you rated
You and Everything ElseRated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Good or Bad Dong JaeRated ★ 4.0
Hyper KnifeRated ★ 3.5
The Worst of EvilRated ★ 3.5
Although I Am Not a HeroRated ★ 4.0
A Shop for KillersRated ★ 1.5
BloodhoundsRated ★ 1.0
Cowboy BebopRated ★ 5.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 4.0
The King's AffectionRated ★ 1.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.0
Run OnRated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
Arcane Season 1Rated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.0
Lovestruck in the CityRated ★ 4.0
Beyond EvilRated ★ 4.0
VincenzoRated ★ 3.5