Titles you rated
 Marvel ZombiesRated ★ 3.5 Marvel ZombiesRated ★ 3.5
 Wednesday Season 1Rated ★ 3.5 Wednesday Season 1Rated ★ 3.5
 Japan Sinks 2020Rated ★ 4.5 Japan Sinks 2020Rated ★ 4.5
 Dr. Stone Season 3 Part 2Rated ★ 4.0 Dr. Stone Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
 Dr. Stone Season 3 Part 1Rated ★ 4.0 Dr. Stone Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
 Solo LevelingRated ★ 4.5 Solo LevelingRated ★ 4.5
 HappinessRated ★ 4.0 HappinessRated ★ 4.0
 The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5 The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
 The Tale of Mrs. OkRated ★ 4.0 The Tale of Mrs. OkRated ★ 4.0
 Grand Maison TokyoRated ★ 4.5 Grand Maison TokyoRated ★ 4.5
 Sweet Home Season 3Rated ★ 3.0 Sweet Home Season 3Rated ★ 3.0
 Sweet Home Season 2Rated ★ 3.5 Sweet Home Season 2Rated ★ 3.5
 HierarchyRated ★ 2.0 HierarchyRated ★ 2.0
 Kaiju No. 8Rated ★ 4.0 Kaiju No. 8Rated ★ 4.0
 Percy Jackson and the Olympians Season 1Rated ★ 3.0 Percy Jackson and the Olympians Season 1Rated ★ 3.0
 Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0 Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0
 Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.5 Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.5
 Gyeongseong Creature Season 1Rated ★ 3.5 Gyeongseong Creature Season 1Rated ★ 3.5
 Blue Eye SamuraiRated ★ 4.0 Blue Eye SamuraiRated ★ 4.0
 Star Trek: Strange New Worlds Season 1Rated ★ 3.5 Star Trek: Strange New Worlds Season 1Rated ★ 3.5