Movies
Ratings
362
Mickey 17Rated ★ 1.0
Handsome GuysRated ★ 2.5
The Zone of InterestRated ★ 1.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 2.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
DuneRated ★ 3.5
SunflowerRated ★ 2.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.0
200 Pounds BeautyRated ★ 2.5
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 1.5
SpellboundRated ★ 1.5
The WailingRated ★ 3.5
Dallas Buyers ClubRated ★ 3.0
Killers of the Flower MoonRated ★ 2.5- Love ResetRated ★ 2.5
SleepRated ★ 3.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.0
SmugglersRated ★ 1.5