Titles you rated
You and Everything ElseRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 1.0
KarmaRated ★ 4.0
Shop of the LampRated ★ 3.5
My Liberation DiaryRated ★ 3.0
Lovestruck in the CityRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
The Worst of EvilRated ★ 3.0
BloodhoundsRated ★ 2.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
Big Bet Season 1Rated ★ 3.5
Big Bet Season 2Rated ★ 2.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
My MisterRated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.5
Desperate Mr. XRated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 4.0