Movies
Ratings
25
The Rat CatcherRated ★ 3.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 2.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
MonsterRated ★ 5.0
Late Night With the DevilRated ★ 2.5
Your Name.Rated ★ 2.5
She's the ManRated ★ 4.5
Lesson of the EvilRated ★ 2.5
Warm BodiesRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.5
The Hunger GamesRated ★ 4.5
TangledRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0