Movies
Ratings
292
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 4.0
MicrohabitatRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.0
Toy Story 4Rated ★ 4.0
SilencedRated ★ 3.5
The Spy Gone NorthRated ★ 3.5
The Shape of WaterRated ★ 4.5
I Feel PrettyRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 3.5
Worst WomanRated ★ 3.5
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 4.0
Suicide SquadRated ★ 3.0
Get OutRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 3.5