Titles you rated
Modern FamilyRated ★ 4.0
Old Miss DiaryRated ★ 4.0- おせんRated ★ 4.0
Dal-ja's SpringRated ★ 4.0- FamilyRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.5- Manhattan Love StoryRated ★ 4.0
- Why Can't We Stop ThemRated ★ 4.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 3.5
Fresh Off the BoatRated ★ 4.5
ShamelessRated ★ 4.5
Fresh Off the BoatRated ★ 4.5- ShamelessRated ★ 4.0
- ShamelessRated ★ 4.0
- ShamelessRated ★ 4.0
- ShamelessRated ★ 3.5
ShamelessRated ★ 4.0
Lucky RomanceRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 4.0
Bubble GumRated ★ 3.5